Připojte se k výpravě Lucie na Antarktidu.

Lucie Výborná

Známá rozhlasová a televizní moderátorka Lucie Výborná jede na jedinečnou a dobrodružnou expedici do Antarktidy. Chystá se s nadšením a odhodláním napsat další kapitolu svého pestrého života. Lucie ukazuje, že ženy jsou stejně odvážné a silné jako muži. Minimálně:-). Je ambasadorkou Norského světa, celá je oblečená do termoprádla i expedičního oblečení Brynje. Stala se také ochránkyní životního prostředí a chce ukázat křehkou krásu Antarktidy, kterou je nutné zachránit pro budoucí generace.

Deník Lucie

Lucie ve svém deníku detailně popisuje velmi intenzivní trénink. Neúnavně za sebou vláčela pneumatiky, překonávala kilometry v náročném terénu Jizerských hor, testovala doslova své limity. Připravila se v tréninku na extrémní podmínky, které ji cestou přes Antarktidu čekají. Expedice vyžaduje stoprocentní fyzickou i psychickou odolnost.


A kdy to vše vypukne?

10. listopadu 2023 se společně s Lucií Výbornou vydáme na Antarktidu, abychom prozkoumali tajemnou zemi sněhu a ledu. Spolu s námi můžete sledovat její kroky, které ukazují, že hranice jsou tam, kde si je sami stanovíme. Následovat své sny stojí za to.

Brynje of Norway je toho důkazem. V roce 1953 bylo naše termoprádlo první na Mt. Everestu. Teď rádi následujeme Lucii na Antarktidu.

Doporučené produkty1