BRYNJE Super Thermo A-shirt


Brynje

Bílá síťovina - nátělník, ideální první vrstva. Tričko z originální síťoviny s velkými mezerami je pletené dvojitě z polypropylenu, který má skvělé izolační vlastnosti a velmi rychle se vysuší. Do hlubokých mrazů i teplého počasí. Více

Výrobce: Brynje Kód produktu: 10200100

891 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
bíláčerná

ks

Síťovina s termostatem


V originálním spodním prádle Super Thermo máte na sobě dokonale fungující termostat. Síťovina má vynikající izolační vlastnosti, zároveň spolehlivě a velmi rychle odvádí vlhkost od těla. Ideální první vrstva pro jakoukoliv aktivitu.
Super Thermo vás ochrání před podchlazením i přehřátím.
Síťovina zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu, když jste v pohybu. Když odpočíváte, zadržuje teplý vzduch u těla a vytváří kolem vás dokonalou izolační vrstvu. Díky velkým mezerám nedochází k ucpání průduchů nadměrnými tělesnými výpary, originální síťovina snižuje nebezpečí tepelných mostů. Spodní prádlo Super Thermo bylo mnohokrát testováno, výsledky vojenské akademie Krigsskolen a výzkumného ústavu Sintef dokládají, že Super Thermo se nejrychleji vysuší a nejlépe izoluje.

Brynje of Norway


Brynje je špičkové spodní prádlo, které funguje v jakémkoli počasí. Rodinný podnik byl založen 1887 v norském Larviku.
V 50. letech 20. století vyvinuli první oblečení se síťovou konstrukcí, kterou testovali norští vojáci v náhorní plošině Hardangervidda.
Brynje bylo první termoprádlo na Mt.Everestu, chránilo už Sira Edmunda Hillaryho a Tenzinga Norgaye v roce 1953. Termoprádlo Brynje dodnes používají členové expedic, záchranné složky, ale i sportovci a turisté.


Parametry

Produktová řada Super Thermo
barva bíláčerná
materiál 100% polypropylen
kód 10200100
střih unisex
značka Brynje
síťovina Ano
gramáž síťoviny 140,000000
funkční Ano
délka rukávu bez rukávů
Tag Unisex, Klid, Rekreační sport, Turistika, Pánský střih, Polypropylen, Prát na 40, Síťovina, Tabulka Brynje, Vrcholový sport

Články

Vlna nebo polypropylen?

Vlna

Vlněné vlákno může vstřebat vlhkost až do 1/3 své váhy, aniž byste pocítili vlhko na těle. Ušpiněná vlna si uchovává svou původní vůni i po několikadenním nošení. Struktura pletení přispívá k tomu, že prádlo z vlny dobře izoluje a dýchá, i když je vlhké. Merino vlna je velmi tenké vlákno, které téměř vůbec "nekouše".

Protože jsme chtěli funkci vlny ještě více posílit, dokázali jsme to přimícháním 20% polyamidu. Tím se zlepšila jak odolnost a trvanlivost vlákna, tak i schopnost odvádět vlhkost. Další možností, kterou jsme objevili, je dvouvrstvé oblečení s polypropylenovou síťovinou vespod a merino vlnou navrch. Naše výrobky z merino vlny jsou také přívětivé k životnímu prostředí, protože při zpracování vlákna nepoužíváme chlór.

EXP je způsob zpracování vlny, který jako první na světě splňuje přísná kritéria označení "bluesign®" a standardů "Global Organic Textile (G.O.T.S)", a plní i normu "Öko-Tex standard".

Polypropylen  (Polycolon)

Polypropylenové vlákno má zcela unikátní vlastnosti, které z něj dělají výborného pomocníka při výrobě spodního funkčního prádla pro sport a volný čas. Výrobky z polypropylenového vlákna mají výtečné izolační schopnosti při velmi nízké váze meteriálu. Vlákno skvěle přenáší vlhkost do dalších vrstev oblečení a samo vlhkost téměř vůbec nepřijímá. Stejně tak i velmi ryhle usychá. Toto vlákno najdete v síťovinách našich úspěšných řad Super Thermo, Arctic, Antarctic a Polar fleece.

Diskuse

SUPER MICRO

Jemná síťovina pro letní sporty, 100% polypropylen

POLAR FLEECE

Kombinace jemného fleece a síťoviny pro izolaci

ANTARCTIC

Bundy pro chladné a větrné dny

SPRINT

ideální pro tréninky

HELSETRØYE

bavlněná síťovina, klasika od dobytí Mt. Everestu