Vážení zákazníci, od 23. do 26. května nás najdete na výstavišti v Lysé nad Labem, kde vás rádi přivítáme. Prodejna v Jesenici bude uzavřena!

Údržba a opravy

Brynje vyrábí kvalitní produkty, které by měly vydržet co nejdéle. Zbytek je na vás. Oblečení můžete používat velmi dlouho, pokud budete dodržovat pokyny pro praní a případné opravy. Je to dobré, jak pro samotnou přírodu, tak pro vaší peněženku. Se složitější opravou vám rádi pomůžeme, ale drobnosti si velmi pravděpodobně dokážete opravit sami. Podle videoukázek zjistíte, že je to vlastně velmi jednoduché. Se samotnou údržbou vám nepomůžeme, ale poskytneme alespoň pár základních rad, jak se o oděvy Brynje starat.

ÚDRŽBA PRODUKTŮ S PODÍLEM MERINA

Merino samo o sobě je velmi měkké a opravdu se snadno udržuje. U merina platí, že počet pracích cyklů nemá na vliv funkce merino vlákna vliv. Dokonce je mnohem účinější pokud oděv z merina raději "provzdušníme". V zásadě se totiž vlákno merino vlny špiní mnohem méně než jiné materiály, není proto nutné časté praní. V každém případě, když už dojde na praní, tak se řiďte následujícími jednoduchými pokyny:

  • Vždy používejte program na vlnu a to i v případě, že podíl merino oblečení je nižší (při kombinovaném praní)
  • Používejte výhradně prací prostředek na vlnu, který neobsahuje enzymy ani bělidla
  • Pracího prostředku používejte méně, než doporučuje dávkování při aplikaci "měkké" vody
  • Nepoužívejte aviváž!!
  • Nesuště v sušičce!!
  • Sušte pouze na rovné podložce.
  • Cokoli jinak může vést k poškození a smrštění.

OPRAVA SÍŤOVINY

Opravte si drobné poškození sami! Je to rychlejší, levnější a ekologičtější než posílat oblečení k nám. Na videu níže uvidíte jak jednoduše opravit roztrženou síťovinu.

OPRAVA TÁHLA ZIPU

VÝMĚNA LANKA U NOHAVIC KALHOT

VÝMĚNA BRZDIČKY LANKA

Doporučené produkty3