BRYNJE Super Micro C-Shirt, bílé

Novinka


Brynje Letní síťovina s širokými rameny, ideální základní vrstva. Tričko z originální síťoviny s malými mezerami je pletené z polypropylenu, který má skvělé izolační vlastnosti a velmi rychle se vysuší. Pro velkou aktivitu do teplého počasí. Více >>
Výrobce: Brynje. Kód produktu: 10100103

850 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
bílá

ks
Tabulka velikostí

Síťovina s termostatem


V originálním spodním prádle Super Micro máte na sobě dokonale fungující termostat. Síťovina má vynikající izolační vlastnosti, zároveň spolehlivě a velmi rychle odvádí vlhkost od těla. Ideální první vrstva pro jakoukoliv letní aktivitu.
Super Micro vás ochrání před podchlazením i přehřátím.
Síťovina zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu, když jste v pohybu. Když odpočíváte, zadržuje teplý vzduch u těla a vytváří kolem vás dokonalou izolační vrstvu. Díky mezerám nedochází k ucpání průduchů nadměrnými tělesnými výpary, originální síťovina snižuje nebezpečí tepelných mostů.


Brynje of Norway


Brynje je špičkové spodní prádlo, které funguje v jakémkoli počasí. Rodinný podnik byl založen 1887 v norském Larviku.
V 50. letech 20. století vyvinuli první oblečení se síťovou konstrukcí, kterou testovali norští vojáci v náhorní plošině Hardangervidda.
Brynje bylo první termoprádlo na Mt.Everestu, chránilo už Sira Edmunda Hillaryho a Tenzinga Norgaye v roce 1953. Termoprádlo Brynje dodnes používají členové expedic, záchranné složky, ale i sportovci a turisté.


Parametry

barva
bílá
materiál
100% polypropylen
střih
unisex
značka
Brynje
síťovina
Ano
Produktová řada
Super Micro
gramáž síťoviny
150,000000
funkční
Ano

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!